Hakkımızda

1983 Yılında Fas Kazablanka’da Güvenlik sirketi olarak kurulan NCR (National Cleaning Resources ), bugün 3 ülkede, “Temizlik, Güvenlik, Teknik Hizmetler, Catering, Çamasırhane Yönetimi, Bahçe Bakımı, Hasere ilaclama, Ofis Destek ve Çagrı Merkezi Hizmetleri” ile “Tesis Yönetimi” konusunda hizmet sunan lider hizmet sirketinden biridir.  
 Uluslararası önde gelen Tesis Yönetimi sirketlerinden biri olarak, her bir müsterinin ihtiyaclarına uygun, özellestirilmis tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunmaktadır.

Tesis Yönetim Hizmetleri sektörünün birlestiricisi olan NCR, organik büyüme ve sirket satın almaları ile büyüme hedeflerini gerceklestirmektedir. 
Tesis Yönetimi, NCR ’ nin ihtiyaclara verdigi yanıttır. NCR , müsterileriyle bir ortaklık icine girerek personel, yöntem ve yönetimi birlestirme konusundaki tecrübeleri sayesinde müsterilerine maliyet düsürme, rekabet gücünü arttırma ve kendi is konuları üzerine odaklanma konusunda destek olur.

NCR TÜRKİYE

2012 yılında, ülkemizin en güçlü Tesis Yönetim sirketleri ATAK TEM ve SUR GÜVENLİK ’ in % 40’ını satın alarak Türkiye pazarında yerini aldı. 

NCR Türkiye ,

 2012 yılından bu yana “SUR” Güvenlik, ve “ATAKTEM” Temizlik,  “POPULER KULTUR” Cagrı Merkezi ,”GEMİN” Sıvı Deterjan Üretim Hizmetleri ve " UNO TEK " Selüloz  Kagıt Üretim sirketlerini bünyesine katmıştır. 

NCR Türkiye ,  istanbul Genel Merkez ve Ankara, Antalya, Bursa, izmir Subeleri ve Adana, G.Antep, Eskisehir, Denizli, izmit bölge ofislerinde 1.000’den fazla müsteriye, 4.000 noktada hizmet vermekte ve sektördeki lider konumuyla büyümeye devam etmektedir

 

 

We're Here To Help